Delfi lugeja valis Eesti Aasta Autoks 5. seeria BMW!

(53)
BMW viimane 5. seeria on esinduslikum kui eellane
aA

Nädala alul selgusid kuus autot, mille seast Eesti autoajakirjanikud tänavu Eesti Aasta Auto 2010 valivad. Andsime võimaluse lugejailegi oma lemmik valida ning mis selgus? Rahva nägemuses sobib eestimaalasele võimalusel kõige paremini ikka BMW!

Seda meelt oli koguni kolmandik vastanuist. 28,5 % eelistanuks 5. seeriale Volvo uut kaunissedaani S60, mis BMW’le seega väga tugevalt alla ei jäänudki. Küll aga tekitasid ülejäänud neli mudelit lugejais hoopis jahedamaid tundeid.

Kõige külmemaks jättis iseenesest äärmiselt nutikas ja erakordsete nõksudega (tunasuunas avanevate tagumiste külgustega) Opel Meriva, teenides ära vaid iga kahekümnenda vastanu tunnustuse. Tagant teine ehk kokkuvõttes viies oli Citroën C3/DS3. Üsna võrdsetel positsioonidel aga Dacia Duster 11,6 ning Opel Astra 13,1 protsendiga.

Suur tänu kõigile kaasa mõtlemast ja küsitluses osalemast. Kõigi vastanute vahel, kes jagasid meiega ka oma e-kirja aadressi, loosisime välja auhinnakomplekti. Võitjale palju õnne, võtame sinuga ise ühendust!

BMW 5. seeria testiloo leiad SIIT!

Eesti Aasta Auto 2010 lõpptulemused avalikustatakse novembri lõpul, enam-vähem samal ajal Euroopa Aasta Auto omadega. Ainsana on mitmekordseks võitjaks tulnud Škoda - Roomster võitis aastal 2007, 2009. aastal oli esimene Superb ja mullu Yeti. Delfi lugeja eelistas mullu aga kokkuvõttes teiseks jäänud Opel Insigniat - jällegi soliidsemat sedaani.

Jälgi EkspressAuto uudiseid ja artikleid ka Twitteris!

Oma sõiduki müügikuulutus pane EkspressAutosse - kuulutus kuni auto müümiseni vaid 50.- krooni!