AVALDA ARVAMUST: Eesti Aasta Auto finalistid on selgunud!

(12) Võida auhind!
Enim on võite kogunud Škoda - 10 aasta jooksul koguni kolm!
Foto: Urmas Oja
aA

Juba 11. korda selgitavad Eesti autoajakirjanikud, sedakorda 18 inimest nii eesti- kui venekeelsest ja nii paber- kui veebimeediast, välja viimase aasta jooksul meie turule ilmunud uudismudelite seast sellise, mis siin maal enim kõlapinda leiaks. Milline on Sinu lemmik?

Esimene võitja - Peugeot 206 - selgus rahvahääletuse põhjal, kuid alates teisest konkursist läksime sama teed nagu mujal maailmas ning Renault Laguna hääletas esimeseks autoajakirjanikest koosnenud žürii. Säilinud on ka rahvahääletus, kuid selle põhjal antakse välja Eesti Rahvaauto tiitel.

Praegune süsteem - esmalt eelvoor paberil, seejärel 6 autot Audru ringrajal ajakirjanike ees päid upitamas - kehtib alates 2004. aastast. Lõpptulemused avalikustatakse novembri lõpul, enam-vähem samal ajal Euroopa Aasta Auto omadega. Ainsana on mitmekordseks võitjaks tulnud Škoda - Roomster võitis aastal 2007, 2009. aastal oli esimene Superb ja mullu Yeti.

Kõigi küsimusele vastanute (ning oma e-kirja jaganute) vahel loositakse välja auhind, mis koosneb kardiraja kinkekaartidest, retromänguautost ning Delfi lauamängust! Vastata saab septembrikuu lõpuni ja 1. oktoobril ehk reedel teeme teatavaks võitja autode seast, võitnud lugejaga võtame aga ise ühendust.

BMW 5. seeria testi leiad SIIT.

Citroën C3 testi leiad SIIT. DS3 proovisõiduloo aga SIIT.

Dacia Dusterit meenuta videotesti vaadates!

Opel Astratki meenuta talvist videotesti vaadates! Või siis sellele eelnenud testilugu lugedes.

Opel Meriva testilood leiad SIIT ja SIIT.

Ning Volvo S60 testilugu on peagi ilmumas. Püsi kanalil!

Jälgi EkspressAuto uudiseid ja artikleid ka Twitteris!

Oma sõiduki müügikuulutus pane EkspressAutosse - kuulutus kuni auto müümiseni vaid 50.- krooni!

Liitu uudiskirjaga
Viimased uudised