Rainbow ehk maakeeli Vikerkaare kogunemine sai alguse USA hipiliikumise järel. Esimest Rainbow kogunemist 1972. aastal Colorados külastas üle 20 000 inimese. Kaheksakümnendatel hakati kogunemisi korraldama ka teistes riikides üle ilma. Kuna liikumisel selget juhti ega juhtkonda pole, on vaja kogunemise korraldamiseks vaid mõne aktivisti spontaanset soovi ja info edastamist, missugused metsas või maalapil telgid püsti lüüakse. Siiski on tekkinud liikumisele kaks suuremat selgemat haru, üks Ameerikas, teine Euroopas. 

Tänavu tahetaksegi iga-aastast Euroopa kogunemist just Eestis korraldada. Üks kogukonna liige postitas avalikku Facebooki gruppi, et laager toimub Lõuna-Eestis. Täpsem asukoht 

Tellijana saad lugeda ka neid artikleid:

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!