Siidine päikesevalgus, malbe kevadõhk, technorütmist tatsuv jalg = kombinatsioon, millele vastu panna on karantiinis viibinud noorel keerukas. Näpus klaas rüübet, kaob lonks-lonksult ka hirm koroonanakkuse ees, mistõttu nihkub rahvas üksteisele aina lähemale. Selline on näide reedeõhtusest Noblessneri sadamalinnakust, kus kümned pealinlased nõksutasid õlg-õla kõrval ühes taktis puusi. Ent see pole ainus juhtum: 2+2 reeglile vilistatakse üle terve Eesti nii poodides, parkides kui ka meelelahutusasutustes.

Tellijana saad lugeda ka neid artikleid:

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!