Pärast eriolukorra kehtestamist, kui õpilased-õpetajad on kaugõppel, suur osa inimestest teeb tööd kodukontoris ning üldiselt tuleb koduseinte vahel rohkem aega veeta, on märgatavalt kasvanud mobiilse andmeside kasutamine.

Telia möödunud nädalal avaldatud andmetest selgus, et 4G võrgus kasutatakse mobiilset internetti umbes 30% enam kui enne kriisi. Märgatavalt on kasvanud mobiilse interneti tarbimine linnade äärealadel ja maapiirkondades. Suuremates linnades olid mahud varasemaga võrreldes veel enam-vähem samal tasemel.

Lisaks mobiilsele internetile, vaatavad kasvunumbrid vastu mobiilse kõneside poolelt, kus on mahud kasvanud umbes poole võrra.

Tellijana saad lugeda ka neid artikleid:

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!