Tallinna abilinnapea Andrei Novikovi sõnul ei jää käesoleva nädala liikluskorralduse muudatused Reidi teel viimaseks. "Veel septembris tuleb Reidi tee piirkonnas veel mitmeid liikluskorralduse muudatusi. Võtke rahulikult, ärge kiirustage ja järgige liikluskorraldusvahendite nõudeid!" soovitas abilinnapea.

Selle neljapäeva õhtul, alates kella 22.00-st. alustatakse liikluse ümberkorraldusega Narva mnt Pronksi ristmiku piirkonnas. Liiklusele avatakse Narva mnt/Pronksi tn ristmikult läbipääs Jõe tänavalt Mere puiesteele ja Lootsi tänavale. Mere puiesteelt avatakse liiklusele läbipääs Jõe tänava kaudu Narva mnt/Pronksi ristmikule ja Lootsi tänavale.

Reedel asfalteeritakse Narva mnt linnapoolset otsa ajavahemikus kella 10-16-ni, seoses sellega on kaubanduskeskuse „Must luik“ eest kuni Russalka esiseni liiklus 1+1 sõidureal. Õhtusel tipptunnil on avatud 2+2 sõidurada.

Laupäeval ja pühapäeval toimub alates 7-st hommikul asfalteerimine Russalka ristmikul. Seoses sellega on Russalka ristmikul alates kaubanduskeskuse "Must luik" eest kuni Vana-Pirita teeni liiklus 1+1 sõidureal.

Pühapäeva õhtul kell 22 avatakse sadamast väljasõit Pikksilma tänava ja Reidi tee ristmiku kaudu väljapääs Russalka ristmikuni mööda ehitatud Reidi teed ja sealt edasi nii Lasnamäele, Piritale kui ka linna.

Esmaspäeval suletakse hommikuse ja õhtuse tipptunni vahelisel ajal Uus-Sadama ristmik seoses Uus-Sadama tn viimase asfaltkihi asfalteerimisega. Liiklus avatakse õhtuseks tipptunniks.

Esmaspäeva õhtul muutub Uus-Sadama tänav Tuukri tänavast kuni Uus-Sadama 19 ühesuunaliseks, suunaga sadamasse. Liiklus suletakse Petrooleumi tn D-terminali sissepääsust alates kuni Tuukri tänavani. Väljapääsud sadamast on Lootsi tn kaudu kesklinna suunal ning Pikksilma tn ja Reidi tee ristmikult Russalka suunas sõites valminud Reidi teed pidi, kust saab sõita nii kesklinna, Lasnamäele kui ka Piritale.