Konverentsi avab riigikogu esimees Eiki Nestor. Arutelu juhivad riigikogu väliskomisjoni esimees Marko Mihkelson ja riigikaitsekomisjoni esimees Hannes Hanso.

Kohtumise esimene päev on suunatud välispoliitikale. Avapaneelis debateerivad Eesti president Kersti Kaljulaid ja Euroopa Investeerimispanga asepresident Alexander Stubb. Atlandiüleseid suhteid käsitlevas paneelis saavad sõna Euroopa Parlamendi välisasjade komisjoni esimees David McAllister, Euroopa Ülemkogu eesistuja Donald Tuski majandusnõunik Wouter Coussens ning USA poliitikaekspert Robert Nurick.

Euroopa Liidu välis- ja julgeolekupoliitika prioriteetidest räägib kõrge esindaja Federica Mogherini. Välispoliitikale suunatud päeva lõpetab Eesti välisminister Sven Mikser, kes kõneleb olukorrast väljaspool Euroopa Liidu piire.

Konverentsi teisel päeval keskendutakse kaitsepoliitikale ja julgeolekuküsimustele. Päeva avaettekande teeb Eesti kaitseminister Jüri Luik, kes debateerib koos Euroopa Välissuhete Nõukogu kaasjuhi Carl Bildti ja NATO avaliku diplomaatia peasekretäri asetäitja Tacan Ildemiga Euroopa kaitse tugevdamise võimaluste üle.

Laupäeva ennelõuna on pühendatud hübriidmaailma praktilistele aspektidele, mille hulgas käsitletakse nii küberohte kui strateegilist kommunikatsiooni. Kõnelevad Euroopa välisteenistuse East StratComi rakkerühma juht Giles Portman ja Eesti Riigi Infosüsteemi Ameti (RIA) peadirektor Taimar Peterkop.

Eesti delegatsiooni kuuluvad lisaks Hannes Hansole ja Marko Mihkelsonile, Keit Pentus-Rosimannus, Barbi Pilvre, Marianne Mikko ja Margus Tsahkna.