Päeva kokkuvõte
03.august 2016 18:09
Kolmapäeval kogunenud Reformierakonna juhatus kinnitas erakonna presidendikandidaadiks auesimees Siim Kallase.
Delfi 03.08.2016
Kohus võttis täna laupäeval kolme hukkunuga avariis osalenud BMW juhi Jaan Piima vahi alla. Juba eile toodi Piim aga Ida-Viru keskhaiglasse ravile, praegu on ta haiglas politsei valve all, kinnitas haigla pressiesindaja Ülo Veldre.
Delfi 03.08.2016
Üks Eesti kahest 50-meetrisest basseinist suletakse sportlastele järgmisel suvel.
Sport 03.08.2016
Mais võttis tarbijavaidluste komisjon vastu otsuse seoses ametliku vaidlusega, mis puudutas Leigo turismitalu ja noore abielupaari vahelist rahavaidlust: Leigo Turism OÜ peab noorpaarile tasutud ettemaksu tagasi maksma. Enam kui kaks kuud hiljem ei ole Leigo turismitalu siiani suutnud raha tagastada.
Kasulik 03.08.2016
Reformierakonna esimees Taavi Rõivas soovib keskenduda presidendi valimisele riigikogus ning ta ei usu, et kandidaat, kes parlamendis teiste erakondade toetust ei saa, valijameeste kogus suure toetuse saavutab.
Delfi 03.08.2016
Allar Jõksi kui erakondade ülese presidendikandidaadi võimalused Reformierakonna otsuse - nimetada Siim Kallas riigikogus oma presidendikandidaadiks - valguses kasvasid. IRL jätkab talle laiapõhjalise toetuse otsimist.
Paber EPL 03.08.2016
Välisminister Marina Kaljurand oli rahul tänase Reformierakonna otsusega, mille kohaselt riigikogus on Reformierakonna presidendikandidaat Siim Kallas. Valimiskogus on Kaljuranna sõnul tema Reformierakonna kandidaat.
Delfi 03.08.2016
Hoolimata sellest, et logistikafirmad on hakanud rohkem välismaal tankima on esimesel poolaastal kütuseaktsiisi kogunenud mitukümmend miljonit eurot rohkem kui mullu samal perioodil.
Ärileht 03.08.2016
Allikas: Delfi TV
Ajakirjandus sõltub väga palju tellijatest! Telli Delfi Kogupakett 11 Eesti tippväljaandega. Vaata siit!
Viimased uudised

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks telli Delfi Kogupakett, reklaamivaba pakett või lisa erandi.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.