Talgupäeva raames korraldati kokku 1771 talgut, millest tänastel andmetel võttis osa 43 026 talgulist. Enim talguid toimus Harjumaal ja Tallinnas, kus 411 talgul osales kokku 12 547 inimest, teatasid korraldajad.

Elanike arvu järgi oli taas kõige rohkem talgulisi Saaremaal, kus osales 191 talgul 4104 inimest. Ida-Virumaal osales 102 talgul 3464 talgulist, Tartumaal 154 talgul 3246 talgulist, Pärnumaal 145 talgul 3209 talgulist, Lääne-Virumaal 104 talgul 2313 talgulist, Järvamaal 88 talgul 2079 talgulist, Võrumaal 84 talgul 1790 talgulist, Läänemaal 86 talgul 1770 talgulist, Valgamaal 63 talgul 1744 talgulist, Viljandimaal 89 talgul 1714 talgulist, Raplamaal 97 talgul 1698 talgulist, Jõgevamaal 69 talgul 1687 talgulist, Põlvamaal 58 talgul 1175 talgulist, Hiiumaal 29 talgul 446 talgulist. Kanadas Toronto lähistel Jõekääru talgutel osales 40 inimest.

Talgupäeva eestvedaja, Eestimaa Looduse Fondi juhatuse liikme Tarmo Tüüri sõnul näitas seekordne talgupäev, et vilets ilm ei pärsi tõeliste talguhuntide indu.

„Vihm võis küll mõnes paigas algse tööde plaani segamini lüüa, ent enamik talgujuhte võttis tagataskust varuplaani ja talgupäev sai ikka ühiselt peetud,“ rääkis Tüür. „Kogu see heade emotsioonide tulv, mis täna talgupäeva staapi jõudis, väljendab vaid väikest osa sellest hoolivast ja ühendavast tundest, mida üle-eestiline talgupäev aitab külvata igal kevadel. Täname kõiki talgulisi, talgujuhte ja toetajaid aktiivse kaasalöömise eest ning soovime jaksu kodukandi ja kogukonna elu edendamisel!“ 

Tänavune talgupäev sujus ilma tõsiste vahejuhtumiteta. Samas aitas talgupäeva üks fookusteemasid tuua tähelepanu tuleohutusele ja tõi talgute käigus välja mitmeid kitsaskohti, millega saavad kogukonnad nüüd edasi tegeleda. Koostöös päästeametiga oli sel aastal kõigile talgupaikadele ette nähtud ka suitsuandur. Kui mõni talgujuht ei ole sellele veel järele läinud, saab kuni 15. maini suitsanduri kätte oma maakonnakeskuse päästekomandost. 

Sel aastal said kõik talgulised registreerimisel endale talguhundi passi, mis avas juurdepääsu talgupäeva partnerite eripakkumistele, näiteks rongi- ja bussisõit poole hinnaga. Mitmed eripakkumised talgulistele kehtivad ka pärast talgupäeva.  

Talguleide kogunes üle Eesti väga erinevaid. Sarnaselt mullusele kuulusid talgupäeva menüüsse talgusupp ja maitsvad küpsetised. 

Mõned talgud on veel toimumas Teeme Ära talgupäeva raames ka lähiajal. Muuhulgas korraldab vähiravifond „Kingitud elu“ järgmisel nädalavahetusel heategevustalgud, et koguda üle Eesti annetusi vähihaigetele hädavajaliku ravi toetamiseks. 

Talgupäeva meeskond tänab ja tunnustab kümneid tuhandeid eestimaalasi, kes on jätkuvalt valmis kaasa aitama kodukandi ja kogukonna elu edenemisele.