Välisministeeriumi pressiesindaja sõnul esindab pulmas Eestit meie suursaadik Monacos Sven Jürgenson. Kingituse kohta ministeeriumil veel informatsiooni ei ole.

Tema Hiilgus vürst Albert II on külastanud Eestit kolmel korral. Viimati tänavu juuni alguses. Eestist Monacosse kõrgetasemelisi visiite pole toimunud.

Diplomaatilised suhted Eesti ja Monaco vürstiriigi vahel sõlmiti 7. veebruaril 2008. aastal. Eesti esimene suursaadik Monacos Margus Rava oli ametis 2010. aasta maist 2011. aasta veebruarini. Sven Jürgenson andis oma volikirja vürst Albert II üle tänavu märtsis. Monaco Eestisse suursaadikut määranud pole.

Eelseisev pulmapidu on prints Alberti jaoks esimene. Albert on endise Monaco printsi Rainier III-nda ja kunagise filmitähe Grace Kelly poeg. Prints Albert II ja tema Charlene näitasid end esimest korda koos taliolümpiamängude avamisel Torinos 2006. aastal.

2005. aastal tunnistas prints, et on poja isa, kelle emaks on stjuuardess. Aasta hiljem andis ta ametlikult teada, et tal on ka tütar, kes praeguseks on saanud 18 aastaseks.