Kolm kuud tagasi, kui mees ühel hommikul oma volte peeglist vaatas, kukkus enesekindlus kolinaga põrandale. Siis aga hakkas sõber teda veenma liituma MonacoFit.com salenemisprogrammiga, mida kasutavad ka mõned Eesti kuulsused. Nüüd on pilt Jaani esikupeeglis teine ja tema esialgne skepsis kiire kehakaalu kaotamise vastu kadunud nagu ka ülekilod. Loe, kuidas Jaan seda tegi!

Jaan, mis on muutunud pärast selle efektiivse programmi katsetama hakkamist?

Loomulikult on parim see, et hakkasin kaalu langetama juba esimesel nädalal. Peale selle oli mul üha rohkem energiat. Minu vööümbermõõt vähenes iga päevaga ning varsti hakkasin nägema ka oma lihaseid.

Kokkuvõttes olen kaotanud just seda meetodit kasutades 15 kilogrammi ja ma ei kavatsegi peatuda, sest pikaaegne unistus sixpack-ist on juba käega katsutav! Olen pidanud kogu oma garderoobi välja vahetama! Endise XL suuruse asemel kannan ma nüüd M suuruses riideid ning lõpuks ometi saan ma kanda mulle meeldivaid riideid. Tunnen ennast nüüd tõelise mehena (naerab)!

Milline oli Sinu suurim viga enne MonacoFit.com-i kasutamist?

Alates 16. eluaastast olen pidevalt käinud jõusaalis raskustega treenimas. Olen tegelikult suhteliselt sportlik olnud kuid mulle on meeldinud rasvased toidud. Enne MonacoFit.com programmi kasutamist arvasin, et saan kaalu langetada ainult ennast näljutades. Mul ei olnud õrna aimugi kuidas korralikult toituda. Nüüd ma mõistan, et heas vormis olemise puhul on kõige olulisemaks toidu kvaliteet ja üldine menüü, mitte sport.

Kuidas erineb see programm teistest toitumiskavadest?

Suurim erinevus peitub individuaalses lähenemises ja tervislikus toitumiskavas, mis annab sulle kiired tulemused. Loomulikult ei saa mainimata jätta ka tõsiasja, et erinevalt teistest programmidest saan ma endiselt nautida maitsvaid toite.

Pärast MonacoFit.com programmi kasutama hakkamist olin ma ausalt öeldes hämmingus, kui läbimõeldud ja lihtsasti järgitava programmiga on tegu. Kohanesin kiiresti ja minu keha hakkas tööle justkui kellavärk, sest teadsin, mida ja kuna ma võin süüa. Kõik oli puust ja punaselt ette tehtud ning pidin seda lihtsalt järgima. Mugav protsess ja kiired tulemused andsin mulle kinnitust, et MonacoFit.com on õige programm soovitud tulemuste saavutamiseks.

Mida soovitad inimestele, kes soovivad kaalu langetada kuid ei suuda alustada?

Ole endaga aus – kas sulle meeldib peeglist avanev vaatepilt!? Kui ei meeldi, siis proovi MonacoFit.com programmi vähemalt paar päeva! Kõige raskem on alustada kuid tee seda oma lähedaste nimel! Ja kuna veel kui mitte praegu?! Tee seda ilma "ah, ma varsti alustan" või "mitte veel" vabandusteta. Kas jääd veel üheks aastaks oma praegusesse vormi või võtad ennast lõpuks ometi kokku ja kaotad kaalu!? Valik on sinu – otsusta kohe!

Kasuta MonacoFit.com GARANTIID – kui sa ei saavuta oma unistuste keha, maksame sulle raha tagasi!

Liitu MonacoFit.com programmiga täna ja saad kohe:

  • personaalse menüü igaks päevaks
  • TASUTA konsultatsiooni toitumisnõustajaga


Klõpsa kohe – MonacoFit.com – ja kandideeri suurele väljakutsele väiksema hinnaga!