Mida oled varem kaalu kaotamiseks teinud?
Olen proovinud erinevaid dieete, tavaliselt ikkagi neid, mis on parajasti moes. Olen proovinud mitu nädalat valmis tehtud toite. Iga päev tuuakse sulle koju kotitäis värskelt valmistatud roogasid. See on küll korraks tõhus, aga ka väga kallis. Samuti olen korduvalt katsetanud ketoosi, see aga nõuab suurel hulgal rasvase toidu tarbimist. Olen käinud paastulaagris, mis on hea võimalus puhastada organismi, aga liigsed kilod tulevad tavalise toiduga kiiresti tagasi.

Mis sa arvad, miks sul ei ole kaalu langetamine varem õnnestunud?
Arvan, et suurim kaalukõikumiste põhjus on olnud dieedi ebakorrapärane järgimine, kiire elustiil ja mõne dieedi puhul näljatunne, mis kindlasti demotiveerib ning halvab sinu tervisliku mõtlemise.

Räägi meile, miks sa otsustasid just nüüd hakata kaalu kaotama?
Mul oli alustamiseks ideaalne aeg. Olin motiveeritud, kodune, palju rahulikuma elustiiliga ning valmis ennast oma tervise ja figuuri nimel kokku võtma. Selle dieedi suurim pluss on see, et saad planeerida kogu nädala ette ning tegelikult muutub tänu tervislikule menüüle kogu su mõttemaailm, ka sinu pere toidulauale tekivad uued, huvitavad ja maitsvad toidud. See dieet sobib ideaalselt inimesele, kes ei ole muidu superkokk ega pidev trenniinimene. Kilod kaovad nagunii, tuleb vaid süsteemne olla.

Klõpsa siin – StockholmDiet.com – ja kaota kaalu ilma treenimata või paastumata.

StockholmDiet.com-i pakkumine: registreeri kohe ja alusta, millal soovid, toitumiskava on saadaval sinu StockholmDieti profiilil.

Kui raske oli seda toitumiskava järgida?
Etteantud menüü on lihtne, väga maitsev ega nõua palju aega ega suuri oskusi. Ideaalne on lõunasöökide puhul ka see, et kahe päeva kogused saab korraga valmis teha. Toidukorvi saab planeerida nädalaks, mis tähendab, et alati on kõik vajalik kodus olemas. Kuna soolast tuleb loobuda, saavad maitsemeeled tuttavaks paljude imeliste maitseainetega, mis on väga põnev ja nauditav. Iganädalane abi ja toetus tiimilt annab jõudu, ning kui midagi ei maitse või ei sobi, leitakse alati kiiresti lihtne lahendus. Mulle väga sobib ja meeldib selline koostöö.

Mida soovitad ülekaalulistele inimestele?
Ma siiralt soovitan teha hinges see otsus alustada ja lihtsalt hakata pihta. Kevad on selleks kindlasti parim aeg! Esimest korda elus soovitan: osta koju kaal, sest esimese nädalaga kaotad kindlasti kilosid ning sealt edasi on ainult suur rõõm ja uhke tunne oma edusamme jälgida. See dieet töötab isegi siis, kui sa jälgid ainult toitumiskava ega tee trenni ega ole aktiivne. Ma olen elav näide sellest, et kaalulangetus Stockholmi dieediga on võimalik. Ma ei tunne näljatunnet, energiat on rohkem ja enesetunne paraneb väga kiiresti.


Mine lehele StockholmDiet.com, täida test ja saa toitumiskava, mis põhineb sinu individuaalsetel parameetritel. See on põhjus, miks Stockholmi dieedi kava toimib palju tõhusamalt kui teised.

Klõpsa siin ja saa just sinule koostatud toitumiskava!