"Kui te arvate, et me oleme puudekallistajad, siis seda me oleme tõepoolest, aga me oleme sellised pragmaatilised puudekallistajad," alustas Laane videot roheliste tutvustusega. 

Laane räägib, et Rohelised sõlmisid koos EKRE ja Keskerakonnaga kokkuleppe, millega nõustuti, et aastaks 2016 tuleb luua üle-Eestiline ühistupank. "See saab olema kodumaine ühistupank ja selle liikmeteks ja omanikeks võivad soovi korral saada kõik eesti kodanikud," sõnas Laane.

Vaata videost, millised on roheliste plaanid põlevkivi kaevandamisel, taastuvenergia ja mahetootmise maksustamisel ja tervishoiu valdkonnas.

Delfi TV toob valimiste eel teieni rubriigi "Vaba mikrofon", kus riigikokku kandideerijad said tulla ja rääkida kolme minuti jooksul, mis just neile oluline on ning mida nad riigikogulasena muuta või saavutada tahavad. Teisisõnu - miks me just neid peaks valima. Küsimusi ette ei antud ning inimesed said rääkida just seda, mis hingel oli!

"Vaba mikrofoni" videoid avaldatakse alates jaanuari viimasest nädalast kuni valimisteni! Kõiki videoid saad vaadata Delfi TV-st!