Togo võitis avapoolaja 1:0 Mohamed Kaderi 31. minuti väravast. Teise poolaja seitsmendal minutil sai aga Jean-Paul Abalo teise kollase kaardi ja pidi platsilt lahkuma. Sama vea eest antud trahvilöögi keerutas Togo väravasse Chun Soo Lee seisuks 1:1. 72. minutil lõi Lõuna-Korea võiduvärava Jung-hwan Ahn.

Lõuna-Korea peatreener Dick Advocaat on eelmisel MM-il head mängu näidanud koondisest võtnud seekord meeskonda 10 mängijat. Lõuna-Korea tagas pääsu MM-ile Aasia A-alagrupis teise kohaga Saudi Araabia järel. Valikturniiril saadi 3 võitu, 1 viik ja 2 kaotust.

Togo koondis edestas pääsu eest MM-ile neli suve tagasi finaalturniiril veerandfinaali jõudnud Senegali. Valikturniiril sai Togo 7 võitu, 2 viiki ja ühe kaotuse.

Togo ja Lõuna-Korea jalgpallikoondised polnud kunagi varem omavahel kohtunud. Togo jaoks on see finaalturniir esimene, kus osaletakse, Lõuna-Korea on varem MM-ile pääsenud kuuel korral. Neli aastat tagasi alistas Lõuna-Korea teel poolfinaali selliseid tugevaid jalgpalliriike nagu Portugali, Itaaliat ja Hispaaniat.