Taavi Rõivas

Taavi Rõivas

Taavi Rõivas (sündinud 26. septembril 1979) on Eesti poliitik, alates 26. märtsist 2014 Eesti Vabariigi peaminister, alates 6. aprillist 2014 Eesti Reformierakonna esimees.

Purgatoorium teki all

11.aprill 2018 00:25

Taavi Rõivas: alkoholist, kainelt  (310)

03.märts 2018 13:47

Vabariigi aastapäeva tähistamise kava  (1)

21.veebruar 2018 00:25

Eesti vanamehestub*  (38)

31.jaanuar 2018 00:25