Edgar Savisaar

Edgar Savisaar

Edgar Savisaar (sündinud 31. mail 1950 Harku vallas) on Eesti poliitik, 1988 Rahvarinde üks asutajaid, taasiseseisvumisaja üleminekuvalitsuse peaminister 1990–1992, Keskerakonna esimees. Ta on olnud Eesti Vabariigi siseminister ning majandus- ja kommunikatsiooniminister. Ta oli 2001–2004 ja on alates 5. aprillist 2007 Tallinna linnapea.

Rosenblatt: Savisaar on Ivanova pantvang Savisaare nimekirjast lahkub ka Priit Kutser  (174)

08.september 2017 18:51

Repliik: Savisaarel jõudu jagub  (41)

06.september 2017 00:05

Ametlik: Mart Luik liitub IRLi nimekirjaga Täiendatud kell 15.30!  (78)

30.august 2017 11:59