Valimised 2017

Tallinn: Haabersti linnaosa

NimiKandidaadi nr.
Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Mart Luik101
Nr: 101
Sündinud: 07.11.1970
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Puudub
Töökoht: ettevõtja
Priidu Pärna102
Nr: 102
Sündinud: 25.05.1971
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Töökoht: Notar
Pille Lill103
Nr: 103
Sündinud: 20.04.1962
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Töökoht: Muusikute täiendõppe keskuse juhataja
Andres Luus104
Nr: 104
Sündinud: 27.03.1972
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Töökoht: -
Imre Rammul105
Nr: 105
Sündinud: 23.04.1961
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Töökoht: OÜ Perenõuandla kliiniku juhataja
Kristjan Ühtid106
Nr: 106
Sündinud: 03.12.1990
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Töökoht: üliõpilane
Kõu Lipp107
Nr: 107
Sündinud: 31.03.1942
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Töökoht: Estair OÜ juhatuse liige
Kaie Josing108
Nr: 108
Sündinud: 06.12.1958
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Töökoht: Lääne-Tallinna Keskhaigla, sisearst
Tiiu Varik109
Nr: 109
Sündinud: 15.06.1940
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Töökoht: KÜ esimees, pensionär
Julia Saun110
Nr: 110
Sündinud: 17.11.1977
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Töökoht: D.A.S õigusabikulude kindlustuse AS, jurist
Ervin Truu111
Nr: 111
Sündinud: 06.05.1947
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Töökoht: Sa HEAK konsultant
Jaak Talvik112
Nr: 112
Sündinud: 06.03.1953
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Töökoht: pensionär
Rainer Ilves113
Nr: 113
Sündinud: 05.03.1968
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Töökoht: ettevõtja (Martland OÜ, Clean Planet OÜ)
Sabina Ahmedova114
Nr: 114
Sündinud: 27.03.1987
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Töökoht: hambaravi õde
Indrek Kivisalu115
Nr: 115
Sündinud: 12.04.1971
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Töökoht: Foodstudio Tallinn OÜ juhatuse liige
Silja Kärbis116
Nr: 116
Sündinud: 14.05.1974
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Töökoht: -
Georgi Kesküll117
Nr: 117
Sündinud: 10.09.1982
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Töökoht: ettevõtja
Aarne Lätte118
Nr: 118
Sündinud: 12.08.1966
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Töökoht: ehituskonsultant
Ly Raukas119
Nr: 119
Sündinud: 04.06.1969
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Töökoht: Actual Print spetsialist
Janis Ribulis120
Nr: 120
Sündinud: 26.01.1973
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Töökoht: ettevõtja
Mart Raenurm121
Nr: 121
Sündinud: 03.04.1975
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Töökoht: Albert Ehitus OÜ, spetsialist
Liidia Praks122
Nr: 122
Sündinud: 30.10.1955
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Töökoht: Nõmme LOV vanemspetsialist
Kaspar Karik123
Nr: 123
Sündinud: 25.09.1990
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Puudub
Töökoht: -
Heli Käspri124
Nr: 124
Sündinud: 10.02.1961
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Töökoht: vabakutseline
Anu Konks125
Nr: 125
Sündinud: 16.08.1955
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Töökoht: Tallinna Kannikese Lasteaed logopeed, EELK Jämjala ja Anseküla koguduse õpetaja
Tarmo Rosenberg126
Nr: 126
Sündinud: 31.12.1961
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Töökoht: USS Security Eesti AS, haldusjuht
Valimisliit Metroolinn
Jekaterina Miloserdova268
Nr: 268
Sündinud: 29.07.1992
Nimekiri: Valimisliit Metroolinn
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Puudub
Töökoht: Paljassaare Kalatööstus AS, toidutehnoloog
Timur Bogdanov269
Nr: 269
Sündinud: 28.02.1981
Nimekiri: Valimisliit Metroolinn
Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Puudub
Töökoht: Amberstorm OÜ, direktor
Eesti Keskerakond
Viktor Vassiljev283
Nr: 283
Sündinud: 09.04.1953
Nimekiri: Eesti Keskerakond
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Keskerakond
Töökoht: Riigikogu, Riigikogu liige
Kalev Kallo284
Nr: 284
Sündinud: 06.12.1948
Nimekiri: Eesti Keskerakond
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Keskerakond
Töökoht: Tallinna Linnavolikogu, esimees
Marek Jürgenson285
Nr: 285
Sündinud: 09.09.1977
Nimekiri: Eesti Keskerakond
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Keskerakond
Töökoht: Haabersti linnaosa vanem
Irina Antonjuk286
Nr: 286
Sündinud: 11.01.1956
Nimekiri: Eesti Keskerakond
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Keskerakond
Töökoht: Haabersti Vene Gümnaasiumi direktor
Eduard Toman287
Nr: 287
Sündinud: 25.05.1960
Nimekiri: Eesti Keskerakond
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Keskerakond
Töökoht: Vene Kultuurikeskus, arengudirektor
Olga Barabaner288
Nr: 288
Sündinud: 15.02.1961
Nimekiri: Eesti Keskerakond
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Keskerakond
Töökoht: Tallinna Mustjõe Gümnaasium, direktor
Juhan Hindov289
Nr: 289
Sündinud: 14.05.1952
Nimekiri: Eesti Keskerakond
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Keskerakond
Töökoht: Haabersti Linnaosa Valitsus, vanema asetäitja
Vladimir Panov290
Nr: 290
Sündinud: 15.04.1941
Nimekiri: Eesti Keskerakond
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Keskerakond
Töökoht: AS Tallinna Soojus, juhatuse liige
Andres Ellamaa291
Nr: 291
Sündinud: 24.09.1944
Nimekiri: Eesti Keskerakond
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Keskerakond
Töökoht: PERH, ülemarst-konsultant
Oleg Siljanov292
Nr: 292
Sündinud: 16.05.1984
Nimekiri: Eesti Keskerakond
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Keskerakond
Töökoht: Haabersti Linnaosa Valitsus, osakonna juhataja
Igor Gribovski293
Nr: 293
Sündinud: 07.07.1965
Nimekiri: Eesti Keskerakond
Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Keskerakond
Töökoht: Spordikool Bushinkan, direktor
Inga Rumjantseva294
Nr: 294
Sündinud: 26.10.1982
Nimekiri: Eesti Keskerakond
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Keskerakond
Töökoht: Agnirion OÜ, juhataja, kinnisvaramaakler
Zaven Bozikjan295
Nr: 295
Sündinud: 17.01.1948
Nimekiri: Eesti Keskerakond
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Keskerakond
Töökoht: AS Lääne Tallinna Keskhaigla arst
Toomas Sepp296
Nr: 296
Sündinud: 23.12.1966
Nimekiri: Eesti Keskerakond
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Keskerakond
Töökoht: OÜ Vee-ekspert, juhatuse liige
Inna Fjodorova297
Nr: 297
Sündinud: 17.09.1991
Nimekiri: Eesti Keskerakond
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Keskerakond
Töökoht: Kesklinna valitsus, vanema asetäitja
Mark Levin298
Nr: 298
Sündinud: 13.11.1946
Nimekiri: Eesti Keskerakond
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Keskerakond
Töökoht: AS Lääne Tallinna Keskhaigla kliinikujuhataja
Eduard Pihlo299
Nr: 299
Sündinud: 17.09.1982
Nimekiri: Eesti Keskerakond
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Keskerakond
Töökoht: Sotsiaaltöö koordinaator, Haabersti Sotsiaalkeskus
Julia Tšaplõgina300
Nr: 300
Sündinud: 12.10.1989
Nimekiri: Eesti Keskerakond
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Keskerakond
Töökoht: Tallinna Kesklinna Sotsiaalkeskus, juhataja
Arvo Allev301
Nr: 301
Sündinud: 16.07.1952
Nimekiri: Eesti Keskerakond
Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -
Töökoht: Tallinna Munitsipaalpolitsei Amet, vaneminspektor
Natalja Golimbijevskaja302
Nr: 302
Sündinud: 28.12.1966
Nimekiri: Eesti Keskerakond
Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Keskerakond
Töökoht: KÜ Õismäe tee 76, Vilde 108 juhatuse liige
Marju Poolsaar303
Nr: 303
Sündinud: 17.05.1946
Nimekiri: Eesti Keskerakond
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Keskerakond
Töökoht: KÜ Seedrike juhatuse esimees
Maie Terik304
Nr: 304
Sündinud: 30.04.1950
Nimekiri: Eesti Keskerakond
Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Keskerakond
Töökoht: AS Ajakirjade Kirjastus, klienditeenindaja
Enn-Toivo Annuk305
Nr: 305
Sündinud: 05.10.1941
Nimekiri: Eesti Keskerakond
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Keskerakond
Töökoht: pensionär
Rein Tuisk306
Nr: 306
Sündinud: 11.07.1951
Nimekiri: Eesti Keskerakond
Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Puudub
Töökoht: Airman chain OÜ, juhatuse liige
Liina Kaev307
Nr: 307
Sündinud: 06.10.1973
Nimekiri: Eesti Keskerakond
Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Keskerakond
Töökoht: Tallinna Linnavolikogu, avalike suhete nõunik
Aleksei Kotov308
Nr: 308
Sündinud: 07.02.1980
Nimekiri: Eesti Keskerakond
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Keskerakond
Töökoht: Center Kinnisvara grupp OÜ, NÕUSTAJA
Adelja Põld309
Nr: 309
Sündinud: 05.10.1951
Nimekiri: Eesti Keskerakond
Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Keskerakond
Töökoht: Haabersti Sotsiaalkeskus, sots.töötaja
Age Tamm310
Nr: 310
Sündinud: 24.07.1976
Nimekiri: Eesti Keskerakond
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Keskerakond
Töökoht: Haabersti Linnaosa Valitsus, tervisedenduse peaspetsialist
Tiina Jaska311
Nr: 311
Sündinud: 17.08.1949
Nimekiri: Eesti Keskerakond
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Puudub
Töökoht: Haabersti LOV arhitekt
Valle Feldmann312
Nr: 312
Sündinud: 22.08.1958
Nimekiri: Eesti Keskerakond
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: -
Töökoht: OÜ Sanekom juhatuse liige
Maire Kurmet313
Nr: 313
Sündinud: 22.08.1956
Nimekiri: Eesti Keskerakond
Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Keskerakond
Töökoht: Infowebi Teenused OÜ, reklaamikonsultant
Rafik Grigorjan314
Nr: 314
Sündinud: 20.11.1948
Nimekiri: Eesti Keskerakond
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Keskerakond
Töökoht: pensionär
Paavo Pettai315
Nr: 315
Sündinud: 02.04.1945
Nimekiri: Eesti Keskerakond
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Keskerakond
Töökoht: KÜ Õismäe tee 95, juhatuse esimees
Lele Cafaro316
Nr: 316
Sündinud: 19.08.1972
Nimekiri: Eesti Keskerakond
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Keskerakond
Töökoht: IRYX OÜ osanik, Courtiers Bois Reunis OÜ, osanik
Pjotr Jefimkin317
Nr: 317
Sündinud: 20.06.1953
Nimekiri: Eesti Keskerakond
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Keskerakond
Töökoht: KÜ Õismäe 49, juhatuse esimees
Anita Anderman318
Nr: 318
Sündinud: 23.05.1965
Nimekiri: Eesti Keskerakond
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Keskerakond
Töökoht: Rimi Eesti Food AS, vanemteenindaja
Alex Anderman319
Nr: 319
Sündinud: 09.03.1960
Nimekiri: Eesti Keskerakond
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Keskerakond
Töökoht: Rimi Eesti Food AS, laopidaja
Svyatoslav Mayer320
Nr: 320
Sündinud: 16.04.1984
Nimekiri: Eesti Keskerakond
Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Keskerakond
Töökoht: AS G4S Eesti, vahetuse vanem
Alevtina Logvina321
Nr: 321
Sündinud: 05.07.1990
Nimekiri: Eesti Keskerakond
Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Keskerakond
Töökoht: Ferratum Bank, kliendihaldur
Jekaterina Kurtšikova322
Nr: 322
Sündinud: 19.08.1988
Nimekiri: Eesti Keskerakond
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Keskerakond
Töökoht: AS Kesko Senukai, kassiir
Ljudmilla Lifagina323
Nr: 323
Sündinud: 25.02.1937
Nimekiri: Eesti Keskerakond
Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Keskerakond
Töökoht: pensionär
Sergei Fišer324
Nr: 324
Sündinud: 14.02.1967
Nimekiri: Eesti Keskerakond
Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Keskerakond
Töökoht: DP Autoteeninduse OÜ, direktor
Tõnis Bramanis325
Nr: 325
Sündinud: 12.04.1986
Nimekiri: Eesti Keskerakond
Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Keskerakond
Töökoht: Elkdata OÜ, süsteemiadministraator
Jaak Vihmand326
Nr: 326
Sündinud: 29.03.1945
Nimekiri: Eesti Keskerakond
Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Keskerakond
Töökoht: -
Kirill Vigul327
Nr: 327
Sündinud: 03.01.1982
Nimekiri: Eesti Keskerakond
Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Keskerakond
Töökoht: Artus Grupp OÜ, tegevjuht
Aimar Karu328
Nr: 328
Sündinud: 01.08.1970
Nimekiri: Eesti Keskerakond
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Keskerakond
Töökoht: EIEK direktor
Olga Ponomarjova329
Nr: 329
Sündinud: 13.07.1967
Nimekiri: Eesti Keskerakond
Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Keskerakond
Töökoht: ASSOL EST OÜ, juhataja
Anastassia Jurevitš330
Nr: 330
Sündinud: 19.05.1993
Nimekiri: Eesti Keskerakond
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Keskerakond
Töökoht: Jaspis World OÜ, konsultant
Priit Willbach331
Nr: 331
Sündinud: 22.07.1953
Nimekiri: Eesti Keskerakond
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Keskerakond
Töökoht: Tallinna Linnakantselei vanemspetsialist
Anastassia Vuks332
Nr: 332
Sündinud: 08.05.1992
Nimekiri: Eesti Keskerakond
Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Keskerakond
Töökoht: Spiny Beauty OÜ, juuksur
Aleksei Mogilnõi333
Nr: 333
Sündinud: 01.04.1973
Nimekiri: Eesti Keskerakond
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Keskerakond
Töökoht: Hallid Veod OÜ, juhtatuse liige
Aleksandr Gornakov334
Nr: 334
Sündinud: 08.09.1952
Nimekiri: Eesti Keskerakond
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Keskerakond
Töökoht: Tallinna Loomaaed, kordnik
Daniil Gatõžski335
Nr: 335
Sündinud: 05.10.1979
Nimekiri: Eesti Keskerakond
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Keskerakond
Töökoht: OÜ Plasto Aknad.Uksed, müügiesindaja
Aleksei Mazalov336
Nr: 336
Sündinud: 08.02.1972
Nimekiri: Eesti Keskerakond
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Keskerakond
Töökoht: viking security as, turvamees
Grete Šillis337
Nr: 337
Sündinud: 04.10.1991
Nimekiri: Eesti Keskerakond
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Keskerakond
Töökoht: Tartu Ülikool, õigusteaduskond, magistrant
Ilona Melekhova338
Nr: 338
Sündinud: 28.06.1994
Nimekiri: Eesti Keskerakond
Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Keskerakond
Töökoht: Tallinna Lasnamäe Mehhaanikakool, kutseõpetaja
Ilmar Kaiv339
Nr: 339
Sündinud: 12.07.1940
Nimekiri: Eesti Keskerakond
Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Puudub
Töökoht: Haabersti Sport SK Haabersti Spordikool, direktor
Ruth Ojatalu340
Nr: 340
Sündinud: 10.04.1983
Nimekiri: Eesti Keskerakond
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Puudub
Töökoht: Haabersti Sotsiaalkeskus, juhataja
Olga Gorjanskaja341
Nr: 341
Sündinud: 28.07.1937
Nimekiri: Eesti Keskerakond
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Keskerakond
Töökoht: pensionär
Jevgeni Gurjanov342
Nr: 342
Sündinud: 23.03.1967
Nimekiri: Eesti Keskerakond
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Puudub
Töökoht: Õismäe Vene Lütseum, õpetaja
Voldemar Juur343
Nr: 343
Sündinud: 08.02.1945
Nimekiri: Eesti Keskerakond
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Puudub
Töökoht: võistlustantsuklubi Mambo AVS, tantsuõpetaja
Aleksandr Judin344
Nr: 344
Sündinud: 26.03.1996
Nimekiri: Eesti Keskerakond
Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Puudub
Töökoht: Transcom OÜ, klienditeenindaja
Erkki Lehtinen345
Nr: 345
Sündinud: 26.07.1979
Nimekiri: Eesti Keskerakond
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Puudub
Töökoht: FIE Erkki Lehtinen
Nikita Akhmatov346
Nr: 346
Sündinud: 17.08.1996
Nimekiri: Eesti Keskerakond
Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Keskerakond
Töökoht: üliõpilane, Eesti Kunstiakadeemia
Andrei Vaingort347
Nr: 347
Sündinud: 18.07.1991
Nimekiri: Eesti Keskerakond
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Puudub
Töökoht: inter cars oü, müügispetsialist
Artur Kaev348
Nr: 348
Sündinud: 17.01.1975
Nimekiri: Eesti Keskerakond
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Keskerakond
Töökoht: Hamburg, Döhle Schiffahts-KG, laevakapten
Ilmar Lilleorg349
Nr: 349
Sündinud: 02.08.1934
Nimekiri: Eesti Keskerakond
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Keskerakond
Töökoht: Tallinna Tehnikagümnaasium, õpetaja
Taimi Tober350
Nr: 350
Sündinud: 06.11.1939
Nimekiri: Eesti Keskerakond
Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Keskerakond
Töökoht: pensionär
Olga Nigrovskaja351
Nr: 351
Sündinud: 02.12.1975
Nimekiri: Eesti Keskerakond
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Keskerakond
Töökoht: Lasnamäe LOV, avalike suhete nõunik
Toivo Kasemets352
Nr: 352
Sündinud: 16.03.1940
Nimekiri: Eesti Keskerakond
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Keskerakond
Töökoht: pensionär
Maria Minlibajeva353
Nr: 353
Sündinud: 04.05.1986
Nimekiri: Eesti Keskerakond
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: -
Töökoht: PERH, tasuliste teenuste haldur
Marko Kreis354
Nr: 354
Sündinud: 09.05.1976
Nimekiri: Eesti Keskerakond
Haridus: Põhiharidus
Erakond: Eesti Keskerakond
Töökoht: M.K. Rakennus NRT OÜ, juhataja
Tõnu Kivimaker355
Nr: 355
Sündinud: 07.05.1951
Nimekiri: Eesti Keskerakond
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Keskerakond
Töökoht: pensionär
Aare Metsjärv356
Nr: 356
Sündinud: 02.11.1934
Nimekiri: Eesti Keskerakond
Haridus: Põhiharidus
Erakond: Eesti Keskerakond
Töökoht: pensionär
Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
Dmitri Suhoroslov783
Nr: 783
Sündinud: 09.02.1976
Nimekiri: Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
Töökoht: AS Technomar&Adrem, ekspordijuht
Pavel Borunov784
Nr: 784
Sündinud: 12.07.1993
Nimekiri: Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Puudub
Töökoht: -
Jelena Udalova785
Nr: 785
Sündinud: 24.01.1978
Nimekiri: Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Puudub
Töökoht: Põhja-Eesti Regionaalhaigla, medõde
Darja Zamulina786
Nr: 786
Sündinud: 10.01.1989
Nimekiri: Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
Töökoht: Telia Eesti AS erakliendi teeninduse spetsialist
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Urmas Espenberg822
Nr: 822
Sündinud: 04.07.1961
Nimekiri: Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Töökoht: Riigikogu Kantselei, EKRE fraktsioon, nõunik
Eda Rüütel823
Nr: 823
Sündinud: 23.11.1976
Nimekiri: Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Töökoht: Solhjell Baltic OÜ, õmbleja
Külli Remsu824
Nr: 824
Sündinud: 27.09.1965
Nimekiri: Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Töökoht: Hilariuse Kool, õpetaja, Silmatera MTÜ
Üllar Soo825
Nr: 825
Sündinud: 16.02.1987
Nimekiri: Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Töökoht: Telia Eesti AS, müügijuht
Krista Käär826
Nr: 826
Sündinud: 11.05.1959
Nimekiri: Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Töökoht: Arhitektibüroo Raivo Puusepp OÜ, arhitekt
Tiina Espenberg827
Nr: 827
Sündinud: 06.02.1970
Nimekiri: Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Töökoht: TE Teenused, eraettevõtja
Helbe Preimann828
Nr: 828
Sündinud: 04.04.1956
Nimekiri: Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Töökoht: pensionär
Tiit Targama829
Nr: 829
Sündinud: 02.02.1962
Nimekiri: Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Haridus: Põhiharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Töökoht: Ehituse ABC müüja
Viivika Leitrop830
Nr: 830
Sündinud: 01.06.1956
Nimekiri: Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Töökoht: pensionär
Annika Soots831
Nr: 831
Sündinud: 24.11.1970
Nimekiri: Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Töökoht: kosmeetik, FIE
Marika Istahl832
Nr: 832
Sündinud: 14.05.1954
Nimekiri: Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Töökoht: pensionär
Loore Anton833
Nr: 833
Sündinud: 30.09.1961
Nimekiri: Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Töökoht: omaste hooldaja
Ööle Rannu834
Nr: 834
Sündinud: 13.04.1985
Nimekiri: Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Haridus: -
Erakond: Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Töökoht: tööotsija
Liisi Külvand835
Nr: 835
Sündinud: 16.06.1948
Nimekiri: Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Töökoht: pensionär
Janek Viirlo836
Nr: 836
Sündinud: 08.11.1972
Nimekiri: Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Haridus: Põhiharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Töökoht: Tireman OÜ, rasketehnika rehvitehnik
Raivo Rüütel837
Nr: 837
Sündinud: 25.12.1972
Nimekiri: Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Töökoht: Saveka OÜ, spetsialist
Lauri Nebel838
Nr: 838
Sündinud: 11.10.1948
Nimekiri: Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Keskerakond
Töökoht: vabakutseline näitleja
Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Aleksei Turovski938
Nr: 938
Sündinud: 04.08.1946
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Puudub
Töökoht: Tallinna Loomaaed, vanme metoodik
Marianne Mikko939
Nr: 939
Sündinud: 26.09.1961
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Töökoht: Riigikogu liige
Tanel Talve940
Nr: 940
Sündinud: 13.08.1976
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Töökoht: Riigikogu liige
Ester Öpik941
Nr: 941
Sündinud: 24.08.1972
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Töökoht: Õppejõud
Monika Maljukov942
Nr: 942
Sündinud: 15.04.1987
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Töökoht: Tallinna Linnavolikogu Kantselei, nõunik-abi
Jaak Hohensee943
Nr: 943
Sündinud: 16.09.1952
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Töökoht: töötav pensionär
Ain Böckler944
Nr: 944
Sündinud: 26.08.1967
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Töökoht: Driver Motors OÜ, juhataja
Tiia Tiik945
Nr: 945
Sündinud: 23.11.1969
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Töökoht: Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuamet, vanemspetsialist
Vladimir Simagin946
Nr: 946
Sündinud: 08.02.1950
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Töökoht: pensionär
Signe Falkenberg947
Nr: 947
Sündinud: 13.05.1962
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Puudub
Töökoht: Eesti Invaspordi Liit, peasekretär
Urmo Treisalt948
Nr: 948
Sündinud: 22.02.1990
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Töökoht: Üliõpilane
Peeter Alla949
Nr: 949
Sündinud: 06.10.1969
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Puudub
Töökoht: müügikonsultant
Janet Väärtnõu950
Nr: 950
Sündinud: 04.08.1984
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Töökoht: ettevõtja
Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Jüri Mõis1066
Nr: 1066
Sündinud: 25.10.1956
Nimekiri: Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: puudub
Töökoht: -
Daniel-Albert Naurits1067
Nr: 1067
Sündinud: 22.03.1998
Nimekiri: Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Keskerakond
Töökoht: -
Piret Ellermann-Lill1068
Nr: 1068
Sündinud: 05.07.1965
Nimekiri: Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: puudub
Töökoht: LILLE HAMBARAVI OÜ, CEO
Leonid Tsingisser1069
Nr: 1069
Sündinud: 18.09.1969
Nimekiri: Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: puudub
Töökoht: Abicaen OÜ tegevjuht
Natalja Krasina1070
Nr: 1070
Sündinud: 13.11.1962
Nimekiri: Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudub
Töökoht: Korteriühistu juhatuse liige
Oksana Kulik1071
Nr: 1071
Sündinud: 06.07.1974
Nimekiri: Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: puudub
Töökoht: Danbalt Shoes OÜ tegevjuht
Dmitri Birjukov1072
Nr: 1072
Sündinud: 28.06.1972
Nimekiri: Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: puudub
Töökoht: -
Tõnu Kuusik1073
Nr: 1073
Sündinud: 19.02.1956
Nimekiri: Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudub
Töökoht: FOTEX OÜ juhatuse liige
Aleksandr Meigas1074
Nr: 1074
Sündinud: 28.11.1964
Nimekiri: Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Töökoht: -
Ilja Monakov1075
Nr: 1075
Sündinud: 24.07.1988
Nimekiri: Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudub
Töökoht: Eesti Jalgpalli Liit
Jevgeni Vaisbein1076
Nr: 1076
Sündinud: 30.05.1994
Nimekiri: Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudub
Töökoht: Põhja-Eesti Regionaalhaigla/EMO/abiõde/üliõpilane
Jaano Loberg1077
Nr: 1077
Sündinud: 04.11.1979
Nimekiri: Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: puudub
Töökoht: -
Eesti Reformierakond
Kristen Michal1174
Nr: 1174
Sündinud: 12.07.1975
Nimekiri: Eesti Reformierakond
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Reformierakond
Töökoht: Riigikogu liige, tööandjaks Eesti rahvas
Heidy Purga1175
Nr: 1175
Sündinud: 18.03.1975
Nimekiri: Eesti Reformierakond
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Reformierakond
Töökoht: Riigikogu, riigikogu liige
Ants Leemets1176
Nr: 1176
Sündinud: 23.06.1950
Nimekiri: Eesti Reformierakond
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Reformierakond
Töökoht: SA Virumaa muuseumid juhatuse liige
Kadri Karus1177
Nr: 1177
Sündinud: 01.01.1962
Nimekiri: Eesti Reformierakond
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Reformierakond
Töökoht: RIMI Eesti Food AS kategooriagrupi juht
Viktor Turkin1178
Nr: 1178
Sündinud: 27.03.1965
Nimekiri: Eesti Reformierakond
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Reformierakond
Töökoht: AB Viktor Turkin vandeadvokaat
Peeter Jürgenson1179
Nr: 1179
Sündinud: 06.03.1975
Nimekiri: Eesti Reformierakond
Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Reformierakond
Töökoht: Must muna OÜ, juhatuse liige
Katrin Helendi1180
Nr: 1180
Sündinud: 22.11.1968
Nimekiri: Eesti Reformierakond
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Reformierakond
Töökoht: Maaeluministeerium siseauditi osakond nõunik
Lembit Kolk1181
Nr: 1181
Sündinud: 18.07.1944
Nimekiri: Eesti Reformierakond
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Reformierakond
Töökoht: KÜ Uus Vahuri haldusjuht, pensionär
Ants Valdmaa1182
Nr: 1182
Sündinud: 23.09.1940
Nimekiri: Eesti Reformierakond
Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Reformierakond
Töökoht: KÜ Õismäe tee 48 haldusjuht
Martin Tuulik1183
Nr: 1183
Sündinud: 11.08.1992
Nimekiri: Eesti Reformierakond
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Reformierakond
Töökoht: üliõpilane
Vladimir Gantsovski1184
Nr: 1184
Sündinud: 20.01.1963
Nimekiri: Eesti Reformierakond
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Reformierakond
Töökoht: Joy of Life OÜ, juhatuse liige
Vadim Lebedev1185
Nr: 1185
Sündinud: 10.04.1992
Nimekiri: Eesti Reformierakond
Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Reformierakond
Töökoht: üliõpilane
Andres Selg1186
Nr: 1186
Sündinud: 10.11.1957
Nimekiri: Eesti Reformierakond
Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Reformierakond
Töökoht: OÜ Silveron invest, ehitusspetsialist
Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
Jaanus Ojangu1277
Nr: 1277
Sündinud: 09.09.1966
Nimekiri: Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Vabaerakond
Töökoht: AS Merko Infra, projekteerija
Jaak Prozes1278
Nr: 1278
Sündinud: 04.04.1965
Nimekiri: Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Vabaerakond
Töökoht: Fenno-Ugria Asutus, nõunik
Tõnu Peit1279
Nr: 1279
Sündinud: 11.08.1960
Nimekiri: Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -
Töökoht: Ronestar OÜ, juhataja
Maria Murakas1280
Nr: 1280
Sündinud: 19.08.1981
Nimekiri: Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: -
Töökoht: Eesti Vabaerakond, kommunikatsioonijuht
Monika Põlluveer1281
Nr: 1281
Sündinud: 27.02.1974
Nimekiri: Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -
Töökoht: Oü Feminek, juuksur
Jaanus Paasoja1282
Nr: 1282
Sündinud: 31.10.1975
Nimekiri: Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Vabaerakond
Töökoht: infojuht
Jaan Saar1283
Nr: 1283
Sündinud: 17.12.1951
Nimekiri: Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Vabaerakond
Töökoht: Pensionär
Lauri Põllula1284
Nr: 1284
Sündinud: 20.09.1991
Nimekiri: Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Vabaerakond
Töökoht: Kaupluse juhataja
Erakond Eestimaa Rohelised
Mattias Turovski1368
Nr: 1368
Sündinud: 24.09.1986
Nimekiri: Erakond Eestimaa Rohelised
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Eestimaa Rohelised
Töökoht: -
Aleksandra Gudim1369
Nr: 1369
Sündinud: 02.12.1942
Nimekiri: Erakond Eestimaa Rohelised
Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Keskerakond
Töökoht: Pensionil
Maigi Käige1370
Nr: 1370
Sündinud: 05.04.1984
Nimekiri: Erakond Eestimaa Rohelised
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Eestimaa Rohelised
Töökoht: Riigikaitse, ametnik
Eero Uustalu1371
Nr: 1371
Sündinud: 11.05.1967
Nimekiri: Erakond Eestimaa Rohelised
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Eestimaa Rohelised
Töökoht: Tartu Ülikool, spetsialist
Piret Käige1372
Nr: 1372
Sündinud: 12.07.1963
Nimekiri: Erakond Eestimaa Rohelised
Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Eestimaa Rohelised
Töökoht: TALLINK GRUPP, kokk
Arvi Tapver1373
Nr: 1373
Sündinud: 11.08.1974
Nimekiri: Erakond Eestimaa Rohelised
Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudub
Töökoht: Töötu üliõpilasest lepinguline ettevõtja
Valimisliit MEIE Tallinn
Kalju Mätik1466
Nr: 1466
Sündinud: 16.09.1932
Nimekiri: Valimisliit MEIE Tallinn
Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Vabaduspartei - Põllumeeste Kogu
Töökoht: Eesti Mereakadeemia, assistent, pensionär
Alo Helekivi1467
Nr: 1467
Sündinud: 22.12.1977
Nimekiri: Valimisliit MEIE Tallinn
Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Rahva Ühtsuse Erakond
Töökoht: vabatahtlik nõustaja tervise alal
Valimisliit Eesti Ellujäämisliikumine
Voldemar Kuristik1497
Nr: 1497
Sündinud: 06.06.1946
Nimekiri: Valimisliit Eesti Ellujäämisliikumine
Haridus: Põhiharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Töökoht: pensionär
Lea Matikainen1498
Nr: 1498
Sündinud: 16.01.1965
Nimekiri: Valimisliit Eesti Ellujäämisliikumine
Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Puudub
Töökoht: Sundecon AS, müügisekretär
Üksikkandidaadid
Hendrik Mölder1517
Nr: 1517
Sündinud: 05.11.1996
Nimekiri: Üksikkandidaadid
Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Puudub
Töökoht: üliõpilane